بسیاری تئاتر معرفی نوجوان جشنواره

بسیاری: تئاتر معرفی نوجوان جشنواره اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مرزها در امنیت کامل است / پیام عملیات یکسان ارتش و سپاه ، فرمانده نیروی زمینی ارتش

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: رزمایش بزرگ حیدر کرار در مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین، گوشه هایی از اقتدار، توانمندی و کارآمدی یگان های ولایت مدار نیر

مرزها در امنیت کامل است / پیام عملیات یکسان ارتش و سپاه ، فرمانده نیروی زمینی ارتش

فرمانده نیروی زمینی ارتش: مرزها در امنیت کامل است /پیام عملیات یکسان ارتش و سپاه

عبارات مهم : اسلامی

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: رزمایش بزرگ حیدر کرار در مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین، گوشه هایی از اقتدار، توانمندی و کارآمدی یگان های ولایت مدار نیروی زمینی ارتش را به منصه ظهور رساند.

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری این رزمایش در مرز خسروی، با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) به ملت کشور عزیزمان ایران افزود: اکنون نیروی زمینی وارد تحول عظیم ساختاری در ابعاد متفاوت آمادگی رزمی شده است است.

مرزها در امنیت کامل است / پیام عملیات یکسان ارتش و سپاه ، فرمانده نیروی زمینی ارتش

وی اظهار کرد: در بعد ساختاری تحول عظیمی را که اعتلابخش نیروی زمینی است تجریه می کنیم و جهت به منصه ظهور رساندن این اقتدار در یک سرزمین واقعی و ارزیابی آمادگی و اقتدار رزمی یگان های نیروی زمینی، رزمایش بزرگ حیدر کرار برگزار شد تا ساختار سازمانی یگان های متحرک هجومی را تعیین کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ادامه داد: عالی ترین جایی که می شود از عملکرد یک یگان با تحرک و دارای قدرت تهاجمی نتیجه گرفت، انجام یک رزمایش میدانی است که رزمایش حیدر کرار نیز به همین جهت انجام شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: رزمایش بزرگ حیدر کرار در مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین، گوشه هایی از اقتدار، توانمندی و کارآمدی یگان های ولایت مدار نیر

امیر سرتیپ حیدری بیان کرد: در این رزمایش نیروهای تصویر العمل سریع مخصوص و نیروهای متحرک هجومی و همچنین یگان های زرهی هجومی با آمادگی کامل حضور پیدا کرده اند و توانستیم آمادگی و رزمایش خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی با بیان اینکه اکنون امنیت کامل در مرزهای کشورمان حکمفرماست، افزود: امروز نیروهای مسلح کشورمان در اوج آمادگی و با توانایی های بسیار اوج فراتر از مرزهای کشور با همکاری نیروهای نظامی سایر کشورهای همسایه می توانند امنیت منطقه ای را تضمین کنند.

وی همچنین با اشاره به حضور ارتش جهت خدمات رسانی به زائران اربعین گفت: بخشی از مسئولیت خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز رسمی خسروی به ارتش واگذار شده است است.

مرزها در امنیت کامل است / پیام عملیات یکسان ارتش و سپاه ، فرمانده نیروی زمینی ارتش

وی اضافه کرد: ارتش امسال در بحث اربعین حسینی در احداث توقفگاه های خودروهای زائران، برپایی ایستگاه های صلواتی، خدمات پزشکی و همچنین اسکان همکاری فعالانه دارد تا زائرانی که از مرز خسروی عازم کربلا می شوند، با امنیت و آرامش در این پیاده روی عظیم شرکت کنند.

فرمانده قرارگاه منطقه ای ارشد نزاجا در غرب کشور نیز در حاشیه برگزاری این رزمایش در سخنانی گفت: رزمایش بزرگ حیدر کرار با نشانه نمایش اقتدار ارتش با موفقیت کامل در مرز رسمی پرویزخان شهرستان قصرشیرین و با شرکت نیروهای ظاهر تصویر العمل سریع و زرهی در حال برگزاری است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: رزمایش بزرگ حیدر کرار در مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین، گوشه هایی از اقتدار، توانمندی و کارآمدی یگان های ولایت مدار نیر

امیر سرتیپ فرهاد آریانفر گفت: در سومین مرحله از رزمایش بزرگ حیدر کرار در مرز پرویزخان، صلابت و اقتدار نیروهای زمینی ارتش جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بار دیگر به منصه ظهور رسید و هم اکنون نیروهای ارتش تحت فرماندهی معظم کل قوا با اقتدار و جانفشانی آماده دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هستند.

رزمایش بزرگ حیدر کرار روز یکشنبه 2 مهر ماه در منطقه عمومی پرویزخان شروع شد و طبق گفته فرماندهان ارتش، این رزمایش به مدت یک هفته در این منطقه ادامه دارد.

مرزها در امنیت کامل است / پیام عملیات یکسان ارتش و سپاه ، فرمانده نیروی زمینی ارتش

قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از 27 هزار تن جمعیت 186 کیلومتر مرز با عراق دارد که در امتداد این مرزها 2 مرز رسمی و فعال خسروی و پرویزخان قرار دارد.

همچنین مهر نوشت:

عملیات ثامن الائمه (ع) زمینه ساز وحدت نیروهای مسلح شد

امیر احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش در مراسم گرامیداشت عملیات ثامن الائمه (ع) و شکست حصر آبادان که صبحگاه امروز در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، گفت: مهمترین شاخصه عملیات ثامن الائمه (ع) تحقق فرمان تاریخی امام بود، آیا که ملت و نیروهای مسلح پیش از هر چیز به دنبال اجرای وظیفه خود بودند.

وی افزود: دومین شاخصه این عملیات اجرای یکسان عملیات به وسیله ارتش و سپاه بود و بعد از این عملیات بود که شعار ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی بر سر زبان ها افتاد و در واقع این عملیات زمینه ساز وحدت شد.

امیر پوردستان خاطرنشان کرد: از دیگر شاخصه های عملیات ثامن الائمه (ع) گستردگی آن بود، لیکن عملیات های قبلی کوچکتر و محدود بودند، لذا این عملیات موجب ارتقای اعتماد به نفس جهت طرح ریزی عملیات های بزرگ شد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه با آخر جنگ تحمیلی، فرهنگ و ادبیات انقلاب اسلامی از مرزهای کشور فراتر رفت، گفت: بیداری اسلامی در حال شکل گیری بود، ولی استکبار جهانی جهت جلوگیری از این فرآیند خود به منطقه آمد و دو کشور عراق و افغانستان را اشغال کرد. استکبار جهانی در ادامه مسدودسازی موج بیداری اسلامی ۱۳ سال با مدرن ترین تجهیزات هوایی و زمینی پشت مرزهای کشور عزیزمان ایران اسلامی متوقف شد.

امیر پوردستان افزود: قدرت و توان نیروهای مسلح و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری موجب شد تا آمریکایی ها روش خود را در منطقه عوض کردن دهند و با جنگ ترکیبی وارد عرصه منازعه با کشور عزیزمان ایران اسلامی شوند. دشمن در جنگ ترکیبی از تمامی توان خود در عرصه های متفاوت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، اینترنت و رسانه ای و جنگ نیابتی استفاده می کند.

جانشین فرمانده کل ارتش در بخش دیگری از سخنان خود به بیان اهمیت مساله دفاع در سال نخست جنگ پرداخت و افزود: ارتش در آن دوران که دچار تغییرات عمده ای شده است بود، توانست با تمام توان در برابر ۱۲ لشکر و ۴۵ ظاهر مستقل مجهز بایستد و در عملیات ثامن الائمه (ع) با تمام توان هوایی، زمینی، بالگردی و توپخانه ای در کنار برادران پاسدار حماسه شکست حصر آبادان را رقم زد.

واژه های کلیدی: اسلامی | نیروهای مسلح | انقلاب اسلامی | بیداری اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs