بسیاری تئاتر معرفی نوجوان جشنواره

بسیاری: تئاتر معرفی نوجوان جشنواره اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تفاوت اساسی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با ادوار پیشین

IOC (کمیته ملی المپیک) تصمیم گرفته که در المپیک توکیو چند رشته تازه به بازی‌ها اضافه شوند.

تفاوت اساسی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با ادوار پیشین

تفاوت اساسی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با ادوار پیشین

عبارات مهم : المپیک

IOC (کمیته ملی المپیک) تصمیم گرفته که در المپیک توکیو چند رشته تازه به بازی ها اضافه شوند.

به گزارش ایلنا، در المپیک توکیو ۵ رشته بیس بال – سافتبال، کاراته، اسکیت بوردینگ، ورزش های صعودی و موج سواری اضافه شده است اند. این به معنای مسابقه های زیاد و مدال های افزونتر خواهد بود و همین توصیه عریض و طویل تر شدن مسابقه ها را به همراه خواهد داشت و ممکن است بازی ها در بازه زمانی یکماهه که حداکثر تایم در نظر گرفته شده است جهت مسابقه های المپیک هست، به آخر نرسد و نیازمند فشرده کردن مسابقه ها و افرایش وقت اجرای باشد. از همین رو IOC تصمیم گرفته تا در بعضی از رشته ها نفرات و ماده ها را کم کردن دهد.

تفاوت اساسی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با ادوار پیشین

کمیته بین المللی المپیک از احتمال کم کردن تعداد نفرات شرکت کننده در بازی های المپیک ۲۰۲۰ خبر داد. این احتمال وجود دارد IOC تعداد سهمیه های المپیک را در بازی های توکیو ۲۰۲۰ را کم کردن دهد.

با این حال، جان کاتز، مدیر کمیته اجرایی تحویل بازی های المپیک پیشنهاد کرده است که این اوضاع ممکن است در آینده عوض کردن کند.

IOC (کمیته ملی المپیک) تصمیم گرفته که در المپیک توکیو چند رشته تازه به بازی‌ها اضافه شوند.

وی در این باره اظهار داشت: «این احتمال وجود دارد تعداد ورزشکاران به ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر کم کردن یابد. در المپیک ریو ۱۰ هزار و ۹۰۱ ورزشکار حضور داشتند که احتمال دارد تعداد ورزشکاران به ۱۰ هزار و ۶۱۶ نفر در المپیک ۲۰۲۰ کم کردن یابد. این تصمیم IOC جهت کم کردن سهمیه ها به علت اضافه کردن ماده های متفاوت است.»

واژه های کلیدی: المپیک | المپیک | مسابقه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs